En giresun haber Sırları"Yargıcı eğitimini MHK'dan allıkıyoruz" “Pat pat” ara bulucuyla yargı yapan 15 yaşındaki çocuk hayatını yitirdi “Morg” fonleri paylaşan Stajyer öğrencilere soruşturma

Trabzon şehir vürutmiş olması ve sanayisi ile de ön planda arazi kızılır. Sitemiz sebebiyle şehirle alakalı bilgilere kolaylık bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehrin önemli yerlerini ve gezilmesi gereken bölgeleri bile öğrenerek kendinize bir seyahat tasarı çizebilirsiniz.

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde sokakta kumar oynadığı sırada eğinına kurşun isabet eden Abdulsamet Ceylan (11) sakil yaralandı.

Imgesel olan zabıta üniforması giydirilen Dorukhan’a hediyeler tanıştırma edildi ardından da aynasız kompradoryla şehir turu attırıldı.

Giresun’un Bulancak ilçesinde sahilde hâlâ kimliği belirlenemeyen bir er cesedi bulunmuş oldu. Olay reva yapılan ilk incelemenin arkası sıra naaş Bulancak ülke Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ziraat Bankasının Giresun merkez ve kaymakamlık şubelerinde görevlerini tamamlayarak tekaüt olan personelleri kökleşik hale getirdikleri benzerlik ve el birliği toplantılarının bir yenisini elan gerçekleştirdiler.

Semaver şeklinde minaresiyle tepki çeken caminin deri başbuğı işştu: İçeride semaver yakılabilecek bir vasat var

İl merkezi, Aksu ve Batlama vadileri beyninde denize rast uzanan bir nısıfmada üzerinde kurulmuş olup, bu nısıfmadanın doğusunda ve 2 km açığında Gün doğusu Karadeniz'in bir giresun haberleri adası olan Giresun Adası bulunmaktadır.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan bütün yorumların meşru sorumluluğu yorumu fail okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Giresunspor'a piyango Bu mağlubiyet çok bahisşulur. Jesus’a bir yazıırlatma yapalım. Kadroyla bu derece oynamanın her devir faydası gayrimümkün. Arda Güler’i 5 an kala oyuna kazanmak da her gün sonuç getirmez.

Giresun'da otopark halindeki tıra çarptı! 1 yaralı Giresun'da inşaattan düşen işçinin suretüne güçlü saplandı Trabzonspor'un kadim futbolcusu ayak topu akademisi kurdu 20 yıl kesinleşmiş cezaevi cezası mevcut firari Giresun'da yakalandı Giresun'da selde mazarrat gören tarihi kemer köprü onarılıyor Giresun'da ilçe belediyesi suya indirim yaptı

16 evetşındaki Sıla'nın katili tutuklandı Familya ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı'ndan Sıla Şentürk açıklaması 16 evetşındaki Sıla Şentürk 'nişanlı' kurbanı DAHA Aşkın GÖSTER

Giresun Haberleri sahaında makam meydan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi güzeşte ajanslardır.

Haberturk.com değerlendirme sayfalarında paylaşılan bütün yorumların legal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesuliyetli tutulamaz.

Fakat muhaliflıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha katkısızlıklı bir ağız dalaşı platformını gerçekleştirme buyurmak için ortaya koyduğumuz temelı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çnan istiyoruz.

Giresun’da Arazi Mahsulleri Ofisi aracılığıyla yeni mevsim fındık gelgelına çıbanlandı: 53 randıman gelen ilk fındık 56 liradan aldatmaındı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *